توضیح

اصول لوله بازکنی lole bazkoni | لوله بازکنی خسروی در سراسر تهران

اصول لوله بازکنی lole bazkoni | لوله بازکنی خسروی در سراسر تهران
ما را دنبال کنید

اصول لوله بازکنی lole bazkoni | لوله بازکنی خسروی در سراسر تهران

اصول لوله بازکنی >>  لوله بازکنی با رعایت اصول فنی در تهران بزرگ

لوله باز کنی یکی از مسائلی است که ممکن است گریبان گیر هر ساختمان خانه اداره کارخانه و… شود و اکثر اوقات بهترین راه این است که از کمک یک سرویس کار ماهر لوله بازکن در این زمینه بهره ببرید ولی گاهی اوقات افرادی هم هستند که دوست دارند این کارها را خودشان انجام دهند. در مقاله زیر نگاهی به روش های لوله باز کنی مختلف با فنر زنی و یا … می اندازیم و علت به وجود آمدن آن را با هم می بینیم 

اصول لوله بازکنی lole bazkoni | لوله بازکنی خسروی در سراسر تهران

 اصول لوله بازکنی

برخی از خدمات :

·         تشخیص ترکیدگی لوله با دستگاه نشت یابی تهران

·         بازکردن لوله فاضلاب

·         بازکردن چاه توالت

·         باز کردن توالت ایرانی

·         باز کردن توالت فرنگی

·         حفر چاه فاضلاب تهران

·         حفر چاه آب تهران

·         حفاری کانال و قنات

·         لایروبی سپتینگ

·         تعمیر چاه قدیمی

·         تشخیص ترکیدگی و رفع نم

·         درآوردن اشیا قیمتی 

·         درآوردن اشیاء قیمتی از لوله فاضلاب

·         بیرون آوردن اجسام از چاه فاضلاب

·         احیاء چاه های قدیمی

·         رفع بوی بد ساختمان

·         جرم گیری لوله فاضلاب

·         کفتراشی چاه های کهنه و قدیمی تهران و … در خدمت شماست.

 

***لوله بازکنی تهران تخلیه چاه توسط ابزار حرفه ای با سرویس کاران مجرب و دقیق بدون خرابی , کاملا تضمینی , یک ساعته, آماده بستن قرار داد با شرکت ها و سازمانهای دولتی و خصوصی و مجتمع های مسکونی است.

در ارتباط با علت گرفتن لوله فاضلاب باید عرض کنیم که بخش زانویی مواردی مانند سینک ظرفشویی، چاه توالت، چاه حمام، توات ایرانی , توالت فرنگی , لوله فاضلاب و غیره که به آبریزگاه معروف است ممکن است دچار گیر و گرفتگی شود و در نتیجه تخلیه و کشش آب و فاضلاب به داخل چاه صورت نگیرد و شاهد گرفتگی لوله فاضلاب باشیم که برای رفع آن به صورت زیر عمل می شود :

اصول لوله بازکنی

لوله بازکنی در تهران
برخی موارد که کشش آب به آهستگی و با مشکل فراوان انجام میشود و تخلیه آن صورت نمیگیرد می توان از پمپ کردن دستی به روش زیر برای باز کردن لوله فاضلاب استفاده کرد:
نحوه انجام این کار به این صورت میباشد که آب را در بخشی که دستشویی، کفشویی یا کاسه توالت ایرانی و فرنگی قرار دارند باز می کنیم و بعد با فشار بسیار زیاد پمپ را در محل قرار داده تا فشار و نیروی وارد شده به وسیله پمپ باعث متراکم شدن هوا به داخل سیفون و شتر گلویی شود و به دنبال این عمل گیر و گرفتگی لوله از بین می رود.
 لازم به ذکر است این هوای متراکم است که باعث رفع گرفتگی لوله فاضلاب می شود.
 استفاده از دستگاه تراکم هوا: در برخی موارد به خاطر وجود یک شیء خارجی و یا جسم سخت یا سخت شدن فضولات است که گرفتگی و بال زدن آب ایجاد میشود و در این مواقع باید گرفتگی لوله فاضلاب را با دستگاه تراکم هوا باز کرد.
در زمان استفاده از روش لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا به چند نکته باید توجه کرد:
الف) دستگاه تراکم هوا دارای مخزنی است که درون آن با تلمبه زدن , هوا انباشته شده و روی صفحه درجه داری که خود دستگاه دارد عقربه ای شروع به حرکت می کند تا مقدار انباشت هوا نشان داده شود. با مراقبت دقیق و امن دستگاه تراکم هوا به نحوی که ریسک پس زدن و بروز اتفاقی وجود نداشته باشد، اهرم دستگاه را کشیده تا عمل پمپ کردن آغاز و در این حین صدای شدیدی تولید می شود و لوله فاضلاب به دنبال آن باز می شود.
ب) در بعضی اوقات نیز امکان این وجود دارد که چندین بار لازم باشد عمل کمپرس هوا را با این دستگاه لوله بازکن انجام دهید تا گرفتگی لوله مرتفع شود.
ج) برای اینکه ببینید لوله باز شده است یا خیر بهتر است آب را به داخل لوله فاضلاب رها کنید و سرعت کشش را ملاحظه، سرعت کشش خوب مشخص می کند که گرفتگی رفع شده است.

اصول لوله بازکنی lole bazkoni

 

آموزش لوله بازکنی
اگر روش های فوق الذکر را انجام داده اید و جوابی نگرفتید یا امکان آن وجود نداشت که گرفتگی را توسط موارد بالا رفع کنید می توانید روش فنر زنی را امتحان کنید. فاصله بین گرفتگی لوله فاضلاب با شتر گلویی زیاد می باشد و برای انجام عمل فنر زدن باید از دستگاه مخصوص استفاده کرد. این دستگاه برقی است.

روش فنر زنی برای رفع گیر و گرفتگی لوله فاضلاب بدین صورت میباشد :
فنر لوله بازکنی از ۱ متر تا ۴۰ متر و مستقیم می باشد و جنس آن از ماده ای مقاوم و بعضا فولادی است . پیچهای مخروطی در فنر لوله بازکن باعث می شوند که اشیاء و فضولات ریخته شده در لوله به جلو هل داده شوند.
در هنگام انجام عمل فنر زنی میبایست به چند نکته دقت کرد :
• استفاده از این دستگاه صدای وزوز مانندی ایجاد میکند و با چرخش فنر مسیر باز میشود و تمامی مجاری فاضلاب از فضولات مبرا میگردد. برای تست اینکه گرفتگی لوله فاضلاب رفع شده است باید آب را با فشار شدید باز کرده و کشش آن را دید.
• امروزه برای رفع گرفتگی از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود که در فرم های مختلفی وجود دارند.

• روش رفع و باز کردن گرفتگی چاه کفشور

 

لوله فاضلاب حمام به دو دلیل می گیرد :
قطر کم لوله فاضلاب
اثرات چربی و ریختن مو و سایر اجسام به دنبال حمام کردن به داخل کفشور و لوله فاضلاب حمام
دو عامل بالا باعث می شوند که در شتر گلویی و دیواره لوله فاضلاب، مخصوصا اگر قطر لوله ها از ۴ اینچ کمتر باشد، گرفتگی ایجاد شود. برای از بین بردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام به صورت زیر عمل می شود:
 آب جوش را با فشار زیاد در مسیر رها میکینم و سعی می شود با پمپ کردن مسیر باز شود.
در صورتی که چربی ها زیادی در مسیر وجود داشته باشد و در جداره لوله به مقدار زیادی رسوب کرده باشد، از محلول اسید کلریدریک ۱۰% و یا هر حلال قوی می توان در محل کفشوی استفاده کرده و با پمپ زدن پی در پی لوله را باز کرد.
حواسمان باشد که اگر لوله از جنس چدن باشد می بایست از اسید رقیق برای باز کردن آن استفاده کرد. اگر مسیر لوله از جنس پولیکا و … باشد نمیشود از اسید استفاده کنید چون اسید خاصیت خورندگی دارد و باعث خورده شدن لوله فاضلاب و پوسیده شدن لوله فاضلاب می شود و به دنبال آن رطوبت و نم ایجاد میشود. برای لوله های پولیکا و رفع چربی ها و گیر و گرفتگی های آن ، مواد شیمیایی ویژه ای وجود دارد که آن ها را با آب مخلوط کرده و از آن برای رفع گرفتگی مسیر لوله استفاده میشود.

 

نصب توالت فرنگی تعمیرات توالت فرنگی , انواع سیفون توالت فرنگی , مکانیزم عملکرد توالت فرنگی , تعویض سیفون توالت فرنگی , نصب سیفون توالت فرنگی در تهران , باز کردن گیر و گرفتگی توالت فرنگی بدون آسیب  دیدن توالت به وسیله دستگاه تراکم هوا , تعویض توالت فرنگی , تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی , تبدیل توالت ایرانی به توالت فرنگی در تمام محله های تهران , تنظیم سیفون توالت فرنگی  , تنظیم شناور توالت فرنگی , رفع گرفتی توالت فرنگی , فلوتر توالت  فرنگی  

تخلیه فاضلاب و دفع کانال های فاضلاب
رفع گیر و گرفتگی چاه توالت ایرانی و فرنگی و فاضلاب
رفع گرفتگی چاه فاضلاب و تخلیه چاه فاضلاب
دلایل ریزش چاه – نشانه های چاه ریزشی و احیای آن
زمان تخلیه چاه و تعمیر چاه فاضلاب ریزشی و تعمیر

اصول لوله بازکنی lole bazkoni

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب در تهران ۰۹۱۲۹۴۷۲۹۴۹ خسروی

اصول لوله بازکنی – بهای لوله بازکنی به نرخ اتحادیه – نرخ و هزینه لوله بازکنی – لوله بازکن – پمپ لوله بازکنی – تشخیص ترکیدگی لوله – رفع انواع گرفتگی – فاضلاب سپتیک – رفع انواع بوی بد – لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا – نیروی های مجرب – تجربه – رفع گرفتگی سریع – اتحادیه لوله بازکنی – تعرفه لوله بازکنی – دستگاه نشت یابی آب –  اجرای شبکه فاضلاب – لوله باز کنی در جای جای تهران – صد در صد تضمینی – استفاده از ابزارهای مخصوص لوله بازکنی – اتصال فاضلاب خانگی به فاضلاب شهری – تعویض و نصب سیفون – تحویل فوری کار – خدمات حفر چاه فاضلاب – تکنیک های حفر چاه – حفاری چاه آب دستی –کندن چاه – حفاری و گمانه زنی – دستگاه حفر چاه – حفاری چاه آب با دستگاه روتاری – چاه کن دستی – حفاری ضربه ای – حفر کانال  – حفر چاه دستی – دستگاه حفاری دورانی– بهره برداری چاه – حفاری آگاهانه – مرمت چاه – حفاری جهت دار – خدمات حفاری – تعیین وضعیت چاه – تخلیه مکانیزه – لایروبی چاه – کف تراشی چاه – خدمات چاه با پرسنل مجرب – چاه بازکنی– تانکر حمل فاضلاب – کف کش و لجن کش– قیمت  خدمات چاه – هزینه تعرفه – تخلیه چاه منازل مسکونی و صنعتی – قیمت دولتی تخلیه چاه – طوقه چینی – تعمیر چاه فرسوده – ته زنی چاه – کول گذاری چاه – استفاده از تانکر مکنده – لوله بازکنی به تمیزترین روش – نشت یابی – رفع بوی بد – تمامی خدمات در جای جای تهران –  مشاوره رایگان

تعمیرات در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت

 

شماره تلفن تماس لوله بازکنی در تهران ۰۹۱۲۹۴۷۲۹۴۹ خسروی

لوله بازکنی شمال تهران  تخلیه چاه

لوله بازکنی جنوب تهران  تخلیه چاه

لوله بازکنی غرب تهران تخلیه چاه

لوله بازکنی شرق تهران  تخلیه چاه

لوله بازکنی مرکز تهران تخلیه چاه

شرکت خدمات فنی و تاسیسات ساختمانی خسروی ۰۹۱۲۹۴۷۲۹۴۹

Lole baz koni  , takhliye chah fazelab , loleh bazkoni toilet farangi , baz kardan dastshoei , lole bazkoni Tehran , takhliyeh chah Tehran , tamire sifoon toilet , rafe gereftegi toalet

اصول لوله بازکنی

مطالب مرتبط:

رفع گرفتگی توالت ایرانی ، فرنگی و چاه فاضلاب

انواع مختلف چاه های فاضلاب

رفع گرفتگی چاه فاضلاب و تخلیه چاه

لایروبی و کفتراشی چاه های فاضلابی

حفرچاه با مقنی ماهر و مجرب

تخلیه چاه فاضلاب با تانکرهای لجن کش و کف کش همراه با ساکشن

استفاده از پمپ دنده ای در تخلیه چاه فاضلاب

دلایل ریزش چاه – نشانه های چاه ریزشی و احیای چاه های قدیمی و فرسوده

زمان تخلیه چاه و تعمیر چاه فاضلاب ریزش کرده

کول گذاری و طوقه چینی چاه در تمامی مناطق تهران

تخلیه چاه مکانیزه به چه صورتی انجام می شود؟

یکی از دلایل ریزش چاه فاضلاب تخلیه نشدن در زمان مناسب است

سرویس توالت ایرانی و فرنگی تعمیر و نگهداری

بهترین روش باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب توالت

حفاری چاه های فاضلاب و ارت و …..

ما را دنبال کنید
در تاريخ ۰۵/بهمن/۱۳۹۵ بدون دیدگاه برچسب ها :

نوشته شده توسط khosravi

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق خسروی021 است.
طراحي شده توسط سهراب رئیس زاده عضو گروه پرشین

لوله بازکنی، تخلیه چاه ، چاه واکنی، حفر چاه فاضلاب، لایروبی سپتینگ، تعمیر چاه قدیمی، تشخیص ترکیدگی و رفع نم، درآوردن اشیا قیمتی از توالت، بازکردن توالت فرنگی، باز کردن توالت ایرانی،توالت،لوله،توالت ایرانی،توالت فرنگی