لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران 09129472949 خسروی

اصول لوله بازکنی lole bazkoni | لوله بازکنی خسروی در سراسر تهران

اصول لوله بازکنی lole bazkoni | لوله بازکنی خسروی در سراسر تهران
ما را دنبال کنید

اصول لوله بازکنی lole bazkoni | لوله بازکنی خسروی در سراسر تهران

اصول لوله بازکنی >>  لوله بازکنی با رعایت اصول فنی در تهران بزرگ

لوله باز کنی یکی از مسائلی است که ممکن است گریبان گیر هر ساختمان خانه اداره کارخانه و… شود و اکثر اوقات بهترین راه این است که از کمک یک سرویس کار ماهر لوله بازکن در این زمینه بهره ببرید ولی گاهی اوقات افرادی هم هستند که دوست دارند این کارها را خودشان انجام دهند. در مقاله زیر نگاهی به روش های لوله باز کنی مختلف با فنر زنی و یا … می اندازیم و علت به وجود آمدن آن را با هم می بینیم 

اصول لوله بازکنی lole bazkoni | لوله بازکنی خسروی در سراسر تهران

 اصول لوله بازکنی

در ارتباط با علت گرفتن لوله فاضلاب باید عرض کنیم که بخش زانویی مواردی مانند سینک ظرفشویی، چاه توالت، چاه حمام، توات ایرانی , توالت فرنگی , لوله فاضلاب و غیره که به آبریزگاه معروف است ممکن است دچار گیر و گرفتگی شود و در نتیجه تخلیه و کشش آب و فاضلاب به داخل چاه صورت نگیرد و شاهد گرفتگی لوله فاضلاب باشیم که برای رفع آن به صورت زیر عمل می شود :
برخی موارد که کشش آب به آهستگی و با مشکل فراوان انجام میشود و تخلیه آن صورت نمیگیرد می توان از پمپ کردن دستی به روش زیر برای باز کردن لوله فاضلاب استفاده کرد:
نحوه انجام این کار به این صورت میباشد که آب را در بخشی که دستشویی، کفشویی یا کاسه توالت ایرانی و فرنگی قرار دارند باز می کنیم و بعد با فشار بسیار زیاد پمپ را در محل قرار داده تا فشار و نیروی وارد شده به وسیله پمپ باعث متراکم شدن هوا به داخل سیفون و شتر گلویی شود و به دنبال این عمل گیر و گرفتگی لوله از بین می رود.
 لازم به ذکر است این هوای متراکم است که باعث رفع گرفتگی لوله فاضلاب می شود.
 استفاده از دستگاه تراکم هوا: در برخی موارد به خاطر وجود یک شیء خارجی و یا جسم سخت یا سخت شدن فضولات است که گرفتگی و بال زدن آب ایجاد میشود و در این مواقع باید گرفتگی لوله فاضلاب را با دستگاه تراکم هوا باز کرد.
در زمان استفاده از روش لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا به چند نکته باید توجه کرد:
الف) دستگاه تراکم هوا دارای مخزنی است که درون آن با تلمبه زدن , هوا انباشته شده و روی صفحه درجه داری که خود دستگاه دارد عقربه ای شروع به حرکت می کند تا مقدار انباشت هوا نشان داده شود. با مراقبت دقیق و امن دستگاه تراکم هوا به نحوی که ریسک پس زدن و بروز اتفاقی وجود نداشته باشد، اهرم دستگاه را کشیده تا عمل پمپ کردن آغاز و در این حین صدای شدیدی تولید می شود و لوله فاضلاب به دنبال آن باز می شود.
ب) در بعضی اوقات نیز امکان این وجود دارد که چندین بار لازم باشد عمل کمپرس هوا را با این دستگاه لوله بازکن انجام دهید تا گرفتگی لوله مرتفع شود.
ج) برای اینکه ببینید لوله باز شده است یا خیر بهتر است آب را به داخل لوله فاضلاب رها کنید و سرعت کشش را ملاحظه، سرعت کشش خوب مشخص می کند که گرفتگی رفع شده است.

اصول لوله بازکنی lole bazkoni

 

آموزش لوله بازکنی
اگر روش های فوق الذکر را انجام داده اید و جوابی نگرفتید یا امکان آن وجود نداشت که گرفتگی را توسط موارد بالا رفع کنید می توانید روش فنر زنی را امتحان کنید. فاصله بین گرفتگی لوله فاضلاب با شتر گلویی زیاد می باشد و برای انجام عمل فنر زدن باید از دستگاه مخصوص استفاده کرد. این دستگاه برقی است.

روش فنر زنی برای رفع گیر و گرفتگی لوله فاضلاب بدین صورت میباشد :
فنر لوله بازکنی از ۱ متر تا ۴۰ متر و مستقیم می باشد و جنس آن از ماده ای مقاوم و بعضا فولادی است . پیچهای مخروطی در فنر لوله بازکن باعث می شوند که اشیاء و فضولات ریخته شده در لوله به جلو هل داده شوند.
در هنگام انجام عمل فنر زنی میبایست به چند نکته دقت کرد :
• استفاده از این دستگاه صدای وزوز مانندی ایجاد میکند و با چرخش فنر مسیر باز میشود و تمامی مجاری فاضلاب از فضولات مبرا میگردد. برای تست اینکه گرفتگی لوله فاضلاب رفع شده است باید آب را با فشار شدید باز کرده و کشش آن را دید.
• امروزه برای رفع گرفتگی از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود که در فرم های مختلفی وجود دارند.

• روش رفع و باز کردن گرفتگی چاه کفشور

 

کلیه امور لوله کشی در اسرع وقت و با مجربترین سرویس کاران در سراسر تهران 

اصول لوله بازکنی

لوله بازکنی در تهران

 

لوله فاضلاب حمام به دو دلیل می گیرد :
قطر کم لوله فاضلاب
اثرات چربی و ریختن مو و سایر اجسام به دنبال حمام کردن به داخل کفشور و لوله فاضلاب حمام
دو عامل بالا باعث می شوند که در شتر گلویی و دیواره لوله فاضلاب، مخصوصا اگر قطر لوله ها از ۴ اینچ کمتر باشد، گرفتگی ایجاد شود. برای از بین بردن گرفتگی لوله فاضلاب حمام به صورت زیر عمل می شود:
 آب جوش را با فشار زیاد در مسیر رها میکینم و سعی می شود با پمپ کردن مسیر باز شود.
در صورتی که چربی ها زیادی در مسیر وجود داشته باشد و در جداره لوله به مقدار زیادی رسوب کرده باشد، از محلول اسید کلریدریک ۱۰% و یا هر حلال قوی می توان در محل کفشوی استفاده کرده و با پمپ زدن پی در پی لوله را باز کرد.
حواسمان باشد که اگر لوله از جنس چدن باشد می بایست از اسید رقیق برای باز کردن آن استفاده کرد. اگر مسیر لوله از جنس پولیکا و … باشد نمیشود از اسید استفاده کنید چون اسید خاصیت خورندگی دارد و باعث خورده شدن لوله فاضلاب و پوسیده شدن لوله فاضلاب می شود و به دنبال آن رطوبت و نم ایجاد میشود. برای لوله های پولیکا و رفع چربی ها و گیر و گرفتگی های آن ، مواد شیمیایی ویژه ای وجود دارد که آن ها را با آب مخلوط کرده و از آن برای رفع گرفتگی مسیر لوله استفاده میشود.

 

تخلیه فاضلاب و دفع کانال های فاضلاب
رفع گیر و گرفتگی چاه توالت ایرانی و فرنگی و فاضلاب
رفع گرفتگی چاه فاضلاب و تخلیه چاه فاضلاب
دلایل ریزش چاه – نشانه های چاه ریزشی و احیای آن
زمان تخلیه چاه و تعمیر چاه فاضلاب ریزشی و تعمیر

 

اصول لوله بازکنی lole bazkoni

خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه فاضلاب در تهران ۰۹۱۲۹۴۷۲۹۴۹ خسروی

خدمات شبانه روزی در سراسر تهران با سرویس دهی در کمترین زمان

انجام خدمات شما تنها با یک تماس با کمترین دستمزد

نمایندگی مناطق ۲۲گانه تهران ، تضمینی ، با اطمینان با ما تماس بگیرید

تعمیرات در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت

 

لوله بازکنی شمال تهران  تخلیه چاه

لوله بازکنی جنوب تهران  تخلیه چاه

لوله بازکنی غرب تهران تخلیه چاه

لوله بازکنی شرق تهران  تخلیه چاه

لوله بازکنی مرکز تهران تخلیه چاه

Lole baz koni  , takhliye chah fazelab , loleh bazkoni toilet farangi , baz kardan dastshoei , lole bazkoni Tehran , takhliyeh chah Tehran , tamire sifoon toilet , rafe gereftegi toalet

 

انجام کارهای تخصصی را به ما بسپارید و با کیفیت ترین خدمات را از ما بخواهید

اصول لوله بازکنی

 

مطالب مرتبط:

رفع گرفتگی توالت ایرانی ، فرنگی و چاه فاضلاب

انواع مختلف چاه های فاضلاب

رفع گرفتگی چاه فاضلاب و تخلیه چاه

لایروبی و کفتراشی چاه های فاضلابی

حفرچاه با مقنی ماهر و مجرب

تخلیه چاه فاضلاب با تانکرهای لجن کش و کف کش همراه با ساکشن

سرویس توالت ایرانی و فرنگی تعمیر و نگهداری

بهترین روش باز کردن گرفتگی چاه فاضلاب توالت

حفاری چاه های فاضلاب

ما را دنبال کنید
در تاريخ ۰۵/بهمن/۱۳۹۵ بدون دیدگاه برچسب ها :

نوشته شده توسط khosravi

وبسایت

دیدگاه خود را بیان کنید


تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق خسروی021 است.
طراحي شده توسط سهراب رئیس زاده عضو گروه پرشین

لوله بازکنی، تخلیه چاه ، چاه واکنی، حفر چاه فاضلاب، لایروبی سپتینگ، تعمیر چاه قدیمی، تشخیص ترکیدگی و رفع نم، درآوردن اشیا قیمتی از توالت، بازکردن توالت فرنگی، باز کردن توالت ایرانی،توالت،لوله،توالت ایرانی،توالت فرنگی