اصول لوله بازکنی lole bazkoni

ما را دنبال کنید

اصول لوله بازکنی lole bazkoni

لوله باز کنی یکی از مسائلی است که ممکن است گریبان گیر هر ساختمان خانه اداره کارخانه و… شود و اکثر اوقات بهترین راه این است که از کمک یک سرویس کار ماهر لوله بازکن در این زمینه بهره ببرید. در مقاله زیر نگاهی به روش های لوله باز کنی مختلف با فنر زنی و یا … می اندازیم و علت به وجود آمدن آن را با هم می بینیم.

اصول لوله بازکنی lole bazkoni

 اصول لوله بازکنی

در زمان استفاده از روش لوله بازکنی با دستگاه تراکم هوا به چند نکته باید توجه کرد:
الف) دستگاه تراکم هوا دارای مخزنی است که درون آن با تلمبه زدن , هوا انباشته شده و روی صفحه درجه داری که خود دستگاه دارد عقربه ای شروع به حرکت می کند تا مقدار انباشت هوا نشان داده شود. با مراقبت دقیق و امن دستگاه تراکم هوا به نحوی که ریسک پس زدن و بروز اتفاقی وجود نداشته باشد، اهرم دستگاه را کشیده تا عمل پمپ کردن آغاز و در این حین صدای شدیدی تولید می شود و لوله فاضلاب به دنبال آن باز می شود.
ب) در بعضی اوقات نیز امکان این وجود دارد که چندین بار لازم باشد عمل کمپرس هوا را با این دستگاه لوله بازکن انجام دهید تا گرفتگی لوله مرتفع شود.
ج) برای اینکه ببینید لوله باز شده است یا خیر بهتر است آب را به داخل لوله فاضلاب رها کنید و سرعت کشش را ملاحظه، سرعت کشش خوب مشخص می کند که گرفتگی رفع شده است.

اصول لوله بازکنی lole bazkoni

در هنگام انجام عمل فنر زنی میبایست به چند نکته دقت کرد :
• استفاده از این دستگاه صدای وزوز مانندی ایجاد میکند و با چرخش فنر مسیر باز میشود و تمامی مجاری فاضلاب از فضولات مبرا میگردد. برای تست اینکه گرفتگی لوله فاضلاب رفع شده است باید آب را با فشار شدید باز کرده و کشش آن را دید.
• امروزه برای رفع گرفتگی از دستگاه های پیشرفته استفاده می شود که در فرم های مختلفی وجود دارند.

 رفع و باز کردن گرفتگی چاه کفشور
اصول لوله بازکنی
لوله بازکن با فنر فولادی سه نظام (ایاب ذهاب رایگان ) با یک بار تماس گرفتم مشتری دایمی ما خواهید شد
ما را دنبال کنید